Розклад

П'ятниця, 24.11.2017

10:00
МЕЖА - 2D
11:50
КОКО - 3D
+ "КРИЖАНЕ СЕРЦЕ: РІЗДВО З ОЛАФОМ"
14:10
ЛІГА СПРАВЕДЛИВОСТІ - 3D
16:20
ХТО В ДОМІ ТАТО 2 - 2D
18:00
КОКО - 3D
+ "КРИЖАНЕ СЕРЦЕ: РІЗДВО З ОЛАФОМ"
20:20
ХТО В ДОМІ ТАТО 2 - 2D
22:10
ЛІГА СПРАВЕДЛИВОСТІ - 3D

МЕЖА 2D

кримінальний трилер
Режисер: Петер Беб’як
В ролях: Томаш Машталір, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Євген Лібезнюк, Макар Тихомиров, Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров та інші.
«Межа» — українсько-словацький кінофільм про контрабанду на кордоні між Україною та Словаччиною. Фільм знімався на території Закарпатської області. Літо 2007 року. Через кілька місяців Словаччина вступить до Шенгену, тож робота над посиленням українсько-словацького кордону кипить. Життя в цьому регіоні ніколи не було легким, та для Адама - батька, чоловіка, сина та керівника контрабандної злочинної групи на прикордонній території починаються ще важчі часи. Його зраджує діловий партнер, якому він довіряє більше за всіх, на кордоні з’являється новий товар — наркотики, ще й після невдалої контрабанди борг небезпечному кримінальному авторитету зростає кожен день. Врешті-решт порушується і без того небезпечний баланс сил, а гравці цієї арени опиняються у вирі абсурдних та страшних подій, які змінять їхні життя назавжди
Виробник: Wandal Production, Garnet International Media Group
Тривалість: 103 хв.
Сеанси:

КОКО 3D

анімаційна пригода
+ "КРИЖАНЕ СЕРЦЕ: РІЗДВО З ОЛАФОМ"
Режисер: ЛІ АНКРІЧ («Корпорація монстрів», «У пошуках Немо», «Історія іграшок»), АДРІАН МОЛІНА (сценарист: «Добрий динозавр»)
В ролях: ЛІ АНКРІЧ («Корпорація монстрів», «У пошуках Немо», «Історія іграшок»), АДРІАН МОЛІНА (сценарист: «Добрий динозавр»)
Оскароносні Disney\Pixar запрошують у нову дивовижну мандрівку! Мігель живе в мексиканському селі в родині шевців і дуже хоче стати музикантом. Щоб здійснити мрію, хлопець має розгадати давню таємницю свого роду, заховану у Країні Мертвих. Отож, взявши в напарники скелета-провідника та дивакуватого пса Данте, Мігель вирушає в потойбіччя… Ходімо із ним!
Виробник: Disney
Тривалість: 90 хв.
Сеанси:

ЛІГА СПРАВЕДЛИВОСТІ 3D

фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
Режисер: Зак Снайдер
В ролях: аль Гадот, Ембер Хьорд, Генрі Кавілл, Бен Аффлек, Езра Міллер, Джейсон Момоа, Емі Адамс, Христина Рен, Рей Фішер
Брюс Вейн, натхненний самопожертвою Супермена, знову знаходить віру в людство. За підтримки нової союзниці, Діани Прінс, він розпочинає битву з іще могутнішим супротивником. Бетмен і Диво-Жінка швидко набирають команду надлюдей для боротьби з новою загрозою. Але незважаючи на унікальний склад загону супергероїв: Бетмен, Диво-Жінка, Аквамен, Кіборг і Флеш, - можливо, рятувати планету від вторгнення катастрофічних масштабів уже занадто пізно.
Виробник: Warner Bros. Pictures / DC Comics
Тривалість: 120 хв.
Сеанси:

ХТО В ДОМІ ТАТО 2 2D

сімейна комедія
Режисер: ШОН АНДЕРС («Хто в домі тато», «Ми – Міллери»)
В ролях: МАРК ВОЛБЕРҐ («Трансформери», «Хто в домі тато»), МЕЛ ҐІБСОН («Хоробре серце», «Патріот»), ВІЛЛ ФЕРРЕЛ («Хто в домі тато», «Копи на підхваті», «Персонаж»), АЛЕССАНДР
Битва татусів виходить на новий рівень! Тепер вони матимуть справу з власними батьками.
Виробник: Paramount
Тривалість: 95 хв.
Сеанси: