Розклад

Понеділок, 28.09.2020

10:00
ТАЄМНИЧИЙ САД - 2D
11:40
МУЛАН - 3D
13:30
ВІЙНА З ДІДУСЕМ - 2D
15:10
ГРЕНЛАНДІЯ - 2D
17:10
ТАЄМНИЧИЙ САД - 2D
19:00
ВІЙНА З ДІДУСЕМ - 2D
20:50
ГРЕНЛАНДІЯ - 2D
22:50
АНТЕБЕЛЛУМ - 2D

ТАЄМНИЧИЙ САД 2D

сімейний, фентезі
Режисер: Марк Манден
В ролях: Діксі Еґерікс, Колін Ферт, Джулі Волтерс, Мейв Дермоді, Едан Хейхерст
Мері Леннокс не дуже-то пощастило в житті – недавно десятирічна дівчинка осиротіла, адже її багаті мама та тато померли після раптового спалаху холери в Індії. Тепер дівчинка змушена переїхати до похмурого та таємничого англійського особняка свого дядька Арчібальда Крейвена. Тут дуже строгий уклад, не можна ходити, де завгодно, можна тільки потрапити в певні кімнати. Мері страшенно допитлива, й ось одного разу вона опинилася в неймовірному секретному саду, куди не так-то просто і пройти. Як виявилося, цей сад чарівний, може робити те, що тільки в голову прийде. Тут можуть втілитися в життя найнеймовірніші бажання.
Виробник: Heyday Films, StudioCanal
Тривалість: 99 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

МУЛАН 3D

Пригоди, фентезі
Режисер: Нікі Каро ("Тренер")
В ролях: Лю Іфей, Донні Єн ("Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія", "Іп Мен"), Джет Лі ("Поцілунок дракона", "Кулак легенди"), Джейсон Скотт Лі, Гун Лі
Коли імператор Китаю видає указ про те, що один чоловік з кожної сім’ї має служити в Армії Імператора для захисту країни від Північних загарбників, Фа Мулан, найстарша дочка почесного воїна, вирішує зайняти місце хворого батька. Вона переодягається у чоловіка, Па Жу, та проходить складний шлях для того, щоб зміцнити внутрішню силу та віднайти істинне призначення. Цей шлях перетворить її на справжнього воїна і принесе повагу вдячних співвітчизників…та гордого батька. стрічка «Мулан», знята режисером Нікі Каро, має зірковий інтернаціональний каст. Фільм заснований на поемі «Балада Мулан».
Виробник: Disney
Тривалість: 115 хв.
Сеанси:

ВІЙНА З ДІДУСЕМ 2D

комедія
Режисер: Тім Гілл
В ролях: Роберт де Ніро, Ума Турман, Крістофер Вокен, Джейн Сеймур, Колін Форд, Оукс Феґлі
Засмучений тим, що доведеться ділити кімнату з дідусем, Пітер оголошує йому війну, сподіаючись повернути кімнату собі.
Виробник: Marro Films
Тривалість: 100 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ГРЕНЛАНДІЯ 2D

Бойовик, екшн, катастрофа
Режисер: Рік Роман Во ("Падіння янгола")
В ролях: Джерард Батлер ("300 спартанців", "Рок-н-рольщик"), Морена Баккарін (дилогія "Дедпул"), Девід Денман ("Удача Лохана") та інші.
Уламки гігантської комети мчать до Землі і загрожують знищити планету. Кінець світу здається неминучим. Єдине безпечне місце – бункер у далекій Гренландії. Джон (Джерард Батлер), його дружина та син вирушають у небезпечну подорож. На їхньому шляху до порятунку – не лише руйнівні уламки комети, але й паніка людей, які збожеволіли від жаху. Під час глобальної катастрофи людські закони вже не діють і кожен – сам за себе...
Виробник: Thunder Road Films, STX Entertainment
Тривалість: 119 хв.
Сеанси:

АНТЕБЕЛЛУМ 2D

фільм жахів
Режисер: Джерард Буш, Крістофер Ренц
В ролях: Дженел Моне, Ерік Лейндж, Джена Мелоун, Джек Г'юстон, Кірсі Клемонс, Габурі Сідібе
Успішна письменниця Вероніка Хінлі опиняється у пастці жахливої реальності і повинна розкрити приголомшливу таємницю, поки ще не пізно. Моторошний трилер від продюсера визнаних кінохітів "Пастка" і "Ми".
Виробник: -
Тривалість: 90 хв.
Сеанси:

Розробка сайту: Victor Papp