Розклад

Середа, 25.11.2020

10:00
АКАДЕМІЯ МОНСТРІВ - 2D
11:40
НЕ ВСІ ДОМА - 2D
13:30
АКАДЕМІЯ МОНСТРІВ - 2D
15:10
ХИМЕРИ - 2D
17:00
НЕ ВСІ ДОМА - 2D
18:30
ПОНЕВОЛЕНІ - 2D
20:20
ХИМЕРИ - 2D
22:10
ЛІНІЯ ГОРИЗОНТУ - 2D

АКАДЕМІЯ МОНСТРІВ 2D

Анімація
Режисер: Леопольдо Агілар
В ролях: -
Денні живеться несолодко: він не знаходить спільну мову ні з однолітками, ні з учителями. А все тому, шо він – хлопчик-геній. А таких, самі розумієте, не дуже люблять. Одного разу він потрапляє у школу для обдарованих дітей, де випадково відкриває портал у світ.. монстрів. І тепер від Денні та його нових друзів залежить порятунок усієї школи.
Виробник: Anima Estudios, Double Negative
Тривалість: 80 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

НЕ ВСІ ДОМА 2D

комедія
Режисер: Людовік Бернард
В ролях: Франк Дюбоск, Ор Атіка, Алексис Михалик
Мама великого і дружного сімейства їде в невелику відпустку, щоб відновити сили. Чоловік, впевнений, що домашнє господарство в порівнянні з управлінням великою компанією - це справа нехитра, сміливо залишається з дітьми. Десять днів, три дитини, один тато ... що могло піти не так?
Виробник: Soyouz Films StudioCanal/Canal+ /Ciné
Тривалість: 104 хв.
Сеанси:

ХИМЕРИ 2D

хоррор
Режисер: КРІСТОФЕР ЛЕНДОН («Щасливий день смерті», «Паранормальне явище: Примарний світ»)
В ролях: ВІНС ВОН («Розлучення по-американськи», «Непрохані гості»), КЕТРІН НЬЮТОН («Покемон. Детектив Пікачу», «Секс-контроль»).
Готові до найкріповішого молодіжного хорору? Давній кинджал провокує фатальний обмін тілами: сором’язлива старшокласниця прокидається у тілі безжального маніяка, і навпаки – жорстоке чудовисько стає тендітною дівчиною. Оце жесть! Усі підліткові проблеми - ніщо перед новою реальністю.
Виробник: Universal
Тривалість: 100 хв.
Сеанси:

ПОНЕВОЛЕНІ 2D

Фантастика, трилер
Режисер: Брендон Кроненберґ
В ролях: Андреа Райзборо, Крістофер Ебботт
В майбутньому вбивства відбуваються за допомогою деяких мозкових імплантів, завдяки яким кілер може опинитися в тілі іншої людини. За цим стоїть зловісна корпорація, і незабаром виконавиця таких жахливих завдань сама починає безповоротно змінюватися.
Виробник: Rhombus Media
Тривалість: 106 хв.
Сеанси:

ЛІНІЯ ГОРИЗОНТУ 2D

Трилер
Режисер: Мікаель Марсімаїн
В ролях: Александр Дреймон (серіал «Американська історія жаху»), Еллісон Вільямс («Пастка»), Кіт Девід («Круті чуваки»), Перл Макі («Доктор Хто»), Джумейн Хантер та інші. Композитор: Жон Екстранд і Карл-Йохан Севдаг
Сара і Джексон запланували ефектне прибуття на весілля друга. Для цього вони винайняли невеличкий літак із досвідченим пілотом. Політ проходив нормально, і ніщо не віщувало біди, поки у пілота не стався серцевий напад. Так пара залишилась сама на величезній висоті, без нормального зв’язку і, найголовніше, – без жодного поняття, як керувати літаком. Під ними – океан, а небо, здається, от-от вибухне блискавками…Напружений трилер від творців фільмів «Вулиця Монстро, 10» та «Мілина».
Виробник: SF Studios Production AB, STX Films
Тривалість: 87 хв.
Сеанси:

Розробка сайту: Victor Papp