Розклад

Середа, 16.10.2019

10:00
ЄТІ - 3D
11:50
ЗАХАР БЕРКУТ - 2D
14:00
ДВІЙНИК - 3D+
16:10
ЄТІ - 3D
18:00
ЗАХАР БЕРКУТ - 2D
20:10
ДВІЙНИК - 3D+
22:20
ДЖОКЕР - 2D

ЄТІ 3D

анімаційна пригода
Режисер: Джилл Калтон, Тодд Вілдерман.
В ролях: -
Знайомтеся з новим героєм від чарівників DreamWorks! Кумедний Єті має пройти безліч випробувань, щоб знайти свою родину. Ходімо із ним!
Виробник: Universal
Тривалість: 87 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ЗАХАР БЕРКУТ 2D

бойовик, драма
Режисер: Ахтем Сеїтаблаєв
В ролях: Роберт Патрік, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаґан, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Олег Стефан, Марина Кошкіна
Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди.
Виробник: Film.ua, Kinorob, Cinema Day
Тривалість: 110 хв.
Сеанси:

ДВІЙНИК 3D+

фантастичний екшн
Режисер: ЕНГ ЛІ («Халк», «Життя Пі», «Горбата гора»).
В ролях: ВІЛЛ СМІТ («Люди в чорному», «День незалежності», «Загін самогубців»), МЕРІ ЕЛІЗАБЕТ УІНСТЕД («Міцний горішок 4.0», «Вулиця Монстро, 10», «Пункт призначення 3»), КЛАЙВ ОВЕН («Валеріан і місто тисячі планет»).
Кілер Генрі Броген вирішує поставити крапку у професійній кар’єрі. Та несподівано, на його шляху з’являється таємничий двійник, який знає про кожен наступний крок.
Виробник: Paramount
Тривалість: 117 хв.
Вікові обмеження: 12+
Сеанси:

ДЖОКЕР 2D

Бойовик, кримінал, драма
Режисер: Тодд Філліпс ("Встигнути до", Трилогія "Похмілля")
В ролях: Хоакін Фенікс ("Гладіатор"), Зазі Бітц( "Дедпул 2", "Геошторм"), Роберт Де Ніро ("Хрещений батько 2", "Пробудження", "Одного разу в Америці"), Шей Вігем ("Форсаж 4, 6", "Влада")
Відчуваючи самотність, Артур Флек шукає моральну підтримку. Проте, гуляючи покинутими вулицями Ґотему та пересуваючись у розмальованому графіті громадському транспорті ворожого міста, Артур носить дві маски. Першу він використовує для повсякденної роботи клоуном. Іншої ж просто не може позбутись. Це подоба особистості, яку він проектує в марній спробі відчути себе частиною навколишнього світу, а не самотньою людиною, яку весь час шматує життя. У Артура немає батька – лише слабка матір. Вона є для нього одночасно й найкращою подругою. Мати дала йому прізвисько Щасливчик. Це прізвисько викликає в Артура посмішку, яка приховує сильний душевний біль. Проте коли на вулицях знущаються підлітки, в метро насміхаються над костюмом клоуна, а колеги злісно дражнять, Артуру не залишається іншого вибору, крім як ще більше відмежувати себе від суспільства.
Виробник: Warner Bros. Pictures, DC Entertainment, Village Roadshow Pictures
Тривалість: 122 хв.
Сеанси: