Скоро в кінотеатрі «Доміон»

ПОЧНИ СПОЧАТКУ 2D

романтична комедія
Режисер: Пітер Сігіл
В ролях: Дженніфер Лопез, Майло Вентімілья, Ванесса Хадженс, Фредді Строма, Тріт Вільямс, Дейв Фоулі
Кембридж, Гарвард, Єль – ніякий із цих університетів не закінчувала Майя. Вона стійко вірить, що ніякий диплом не переплюне справжнісінький талант і бажання до роботи. Сорокарічна жінка мріє довести всім навколо, що вона краща за цих дипломованих снобів. У цьому їй вирішив допомогти друг, створивши для неї фейкову сторінку в соцмережах, трохи прикрасивши її досягнення. Ну і в резюме додав крихту креативу. В загальному. Майю з радістю прийняли до великої компанії, де вона нарешті зможе довести всім свою крутість. Це старт для її нового життя – головне не забувати, хто ти насправді.
Виробник: STX Entertainment
Тривалість: 103 хв.
Показ з: 31.01.2019

СМЕРТЕЛЬНИЙ ЛАБІРИНТ 2D

трилер
Режисер: АДАМ РОБІТЕЛЬ («Астрал: Останній ключ», «Паранормальне явище: Примарний світ»).
В ролях: Тайлер Лабін («Повстання планети мавп»), Дебора Енн Уолл (серіали «Шибайголова», «Реальна кров»).
Кілька незнайомців опиняються у пастці зловісної квест-кімнати. Тут, у найсучасніших вигадливих лабіринтах, гравцям доведеться зустріти свої найпотаємніші страхи. Що це - просто гра, хвора уява маніяка чи щось надприродне? З кожною секундою вони розуміють, що шанси вибратися дорівнюють нулю.
Виробник: Sony
Тривалість: 110 хв.
Показ з: 31.01.2019

КРІД ІІ: СПАДОК РОККІ БАЛЬБОА 2D

Драма
Режисер: Стівен Кейпл мол.
В ролях: Сильвестр Сталлоне ("Роккі", "Рембо: Перша кров"), Дольф Лундгрен ("Універсальний солдат", "Роккі Бальбоа"), Майкл Б. Джордан ("Чорна пантера", "Цей незручний момент"), Тесса Томпсон ("Тор: Рагнарок"),
Життя Адоніса Кріда перетворилось на спробу втримати баланс. Затиснутий між особистим життям та підготовкою до наступного бою, він стикається з найбільшим випробуванням свого життя. Зустріч з опонентом, який тісно пов’язаний з минулим його родини, тільки посилює хвилювання перед боєм. Роккі Бальбоа підтримує Адоніса на його нелегкому шляху. Роккі та Адоніс зустрінуться з їхньою спільною спадщиною і шукатимуть відповідь на питання про те, за що справді варто боротися у житті. А відповідь проста: немає нічого важливішого за родину. «Крід II: Спадок Роккі Бальбоа» – це фільм про повернення до витоків, яке допоможе зрозуміти, що саме робить тебе чемпіоном в першу чергу. І про те, що треба завжди пам’ятати: куди б ти не йшов, ти не можеш втекти від свого минулого.
Виробник: Warner Bros. Pictures / Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / New Line Cinema
Тривалість: 130 хв.
Показ з: 24.01.2019
Сеанси:

РОДИНА ЗА ХВИЛИНУ 2D

сімейна комедія
Режисер: ШОН АНДЕРС («Хто в домі тато», «Нестерпні боси 2», «Ми — Міллери»)
В ролях: МАРК ВОЛБЕРГ («Хто в домі тато», «Третій зайвий», «Трансформери: Останнiй лицар»), РОУЗ БІРН («Сусіди», «Кролик Петрик»).
Марк Волберг та Роуз Бірн у ролі подружжя, що зважилось всиновити дитину. І не одну, а одразу трьох! Смішна та зворушлива комедія про радощі та труднощі сімейних буднів.
Виробник: Paramount
Тривалість: 96 хв.
Показ з: 24.01.2019
Сеанси: