Скоро в кінотеатрі «Доміон»

АЛЕЯ ЖАХУ 2D

драма, трилер
Режисер: Ґільєрмо дель Торо («Форма води», «Багряний пік»)
В ролях: Кейт Бланшетт («8 подруг Оушена»), Бредлі Купер («Народження зірки»), Руні Мара («Дівчина з тату дракона»), Пол Андерсон («Шерлок Холмс: Гра тіней»), Віллем Дефо (трилогія «Людина-павук»), Мері Стінберґен, Тоні Коллетт, Рон Перлман
Потрапивши у мандрівний карнавал, харизматичний, але безталанний Стентон Карлайл (Бредлі Купер) заприятелював із провидицею Зіною (Тоні Коллетт) та її чоловіком Пітом (Девід Стретейрн), екстрасенсом у минулому. Це знайомство стало для Стентона «золотим білетом» у житті. Набравшись досвіду, він починає заробляти, ошукуючи заможних мешканців Нью-Йорка 1940-х років. Одного разу із вправною та вірною Моллі (Руні Мара) Стентон задумує обманути небезпечного магната (Річард Дженкінс). У цьому йому також допомагає таємнича психологиня (Кейт Бланшетт). Та хто знає, може, вона і не друг йому, а найзапекліший ворог.
Виробник: Searchlight Pictures
Тривалість: 156 хв.
Показ з: 20.01.2022
Сеанси:

ГОЛОС КОХАННЯ 2D

драма
Режисер: Валері Лемерсьє
В ролях: Валері Лемерсьє («Сабріна», «Астерікс і Обелікс у Британії»), Мейнард Баґанґ («Світ "Дикий Захід"»), Сільвен Марсель, Ділан Раффін, Роджер Кросс
Квебек, кінець 60-х. У родині, де усі захоплюються музикою, народжується 14 дитина – дівчинка Алін. Коли вона підростає, рідні розуміють, що у неї золотий голос. Одного разу спів Алін чує відомий музичний продюсер і розуміє, що колись вона підкорить своїм талантом увесь світ. Познайомтесь з неймовірною історією музичного становлення у кіно!
Виробник: Caramel Film, Gaumont Distribution
Тривалість: 128 хв.
Показ з: 20.01.2022
Сеанси:

МИ – МОНСТРИ 2 2D

Анімація
Режисер: Гольґер Таппе
В ролях: -
Щоб врятувати Бабу Ягу та Ренфілда з пащ мисливця на монстрів, члени сімейки Вішбоунів знову перетворюються на Франкенштейна, вампіра, мумію та перевертня.
Виробник: Ambient Entertainment GmbH; Rothkirch Cartoon Film; Timeless Films
Тривалість: 103 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Показ з: 27.01.2022

АГЕНТ 117: З АФРИКИ З ЛЮБОВ’Ю 2D

комедія, бойовик
Режисер: Ніколя Бедос («Кафе бажань»)
В ролях: Жан Дюжарден («Вовк з Волл Стріт», «Артист»), П'єр Ніне, Мелоді Каста, Наташа Ліндінжер
Світ змінився, а він – ні! Продовження комедійної франшизи про легендарного Агента 117! Цього разу він потрапляє в Африку, де жінки гарячіші, ніж пустелі. Озброєний невичерпною упевненістю в собі і вбивчою харизмою, він може впоратися з усіма ворогами, крім самого себе.
Виробник: Gaumont
Тривалість: 117 хв.
Показ з: 27.01.2022
Розробка сайту: Victor Papp