Скоро в кінотеатрі «Доміон»

СУПЕРІНТЕЛЕКТ 2D

Романтична комедія
Режисер: Бен Фалкоун («Душа компанії», «Леді Бос»)
В ролях: Мелісса Маккарті («Шпигунка», «Душа компанії»), Джеймс Корден («8 подруг Оушена», «Вчора»), Боббі Каннавале (дилогія «Людина-мураха», «Сирота Бруклін»), Каран Соні (дилогія «Дедпул»), Браян Тайрі Генрі («Джокер»), Джин Смарт («Аудитор», «Проста послуга»)
З Керол Пітерс (Мелісса Маккарті) ніколи не траплялось нічого екстраординарного. Тож коли вдома з нею почав розмовляти телевізор, телефон і мікрохвильовка, Керол здалось, що це розіграш. Або що вона потрохи божеволіє. Насправді ж, перший у світі суперінтелект вирішив поспостерігати за спробами Керол помиритися з колишнім (Боббі Каннавале), щоб краще зрозуміти людську природу. Невдовзі всемогутній штучний інтелект починає керувати життям жінки і виношує зловісний план – захопити світ. Тепер Керол Пітерс – останній шанс людства перед тим, як суперінтелект може вирішити покінчити з ним.
Виробник: Warner Bros. Pictures
Тривалість: 106 хв.
Показ з: 26.11.2020
Сеанси:

МЕЖА ЧАСУ 2D

Драма, Жахи, Науково-фантастичний
Режисер: Джастін Бенсон, Аарон Мурхед
В ролях: Джеймі Дорнан, Кеті Аселтон, Ентоні Маккі
Життя двох парамедиків Нового Орлеана розірвано після того, як вони зіткнулися з низкою жахливих смертей, пов'язаних із дизайнерським наркотиком із химерними потойбічними ефектами.
Виробник: Patriot Pictures/Pfaff & Pfaff Productions/Love & Death Productions (LDP)/Rustic Films
Тривалість: 96 хв.
Показ з: 26.11.2020
Сеанси:

ДРІМЛЕНД 2D

трилер, драма
Режисер: Майлз Йоріс-Пейрафітед
В ролях: Марго Роббі, Гаррет Хедлунд, Тревіс Фіммел
1930-і роки. 17-річний Юджин Еванс полює за грабіжницею банків, за чию голову обіцяють грошову винагороду, сподіваючись таким чином врятувати сімейну ферму від боргів.
Виробник: Automatik Entertainment/LuckyChap Entertainment/Romulus Entertainment
Тривалість: 98 хв.
Показ з: 26.11.2020
Сеанси:

ДУБЛЕРКА 2D

комедія
Режисер: Джеймі Беббіт
В ролях: Сем Бейн, Холланд Тейлор, Дрю Берімор, Ендрю Раннеллс
ДУБЛЕРКА - це історія незадоволеної комедійної актриси та її спроба реалізувати свої амбіції помінявшися місцями з дублеркою.
Виробник: Exchange, The/Flower Films (I)/Ingenious Media/Polyphemus Productions/ Wrigley Media
Тривалість: 101 хв.
Показ з: 03.12.2020

ОБЕРЕЖНО, КЕНГУРУ! 2D

комедія
Режисер: Дані Леві
В ролях: Розалія Томас, Тим Сейфі, Аднан Марал, Даніель Цильман
Марк - музикант, який живе в покинутій квартирі в Берліні. Одного разу лунає дзвінок у двері, і він опиняється віч-на-віч з говорливим Кенгуру. Швидко переконавши Марка, що разом їм буде набагато веселіше, Кенгуру без подальших церемоній переїжджає в його холостяцьке житло. З цього моменту він починає правити життям Марка, задаючи йому філософські питання і доставляючи їм обом всілякі неприємності. При цьому Кенгуру допомагає йому впоратися з природного сором'язливістю і в кінцевому підсумку завоювати увагу коханої дівчини і стати місцевим героєм, розкривши змову будівельної мафії.
Виробник: Zweites Deutsches Fernsehen
Тривалість: 91 хв.
Показ з: 03.12.2020
Розробка сайту: Victor Papp