Розклад

Субота, 19.01.2019

10:00
ШЛЯХ ДОДОМУ - 2D
11:30
АСТЕРІКС І ТАЄМНЕ ЗІЛЛЯ - 3D
13:00
СКЛО - 2D
15:10
МАРІЯ – КОРОЛЕВА ШОТЛАНДІЇ - 2D
17:10
ШЛЯХ ДОДОМУ - 2D
18:40
АСТЕРІКС І ТАЄМНЕ ЗІЛЛЯ - 3D
20:10
СКЛО - 2D
22:10
МАРІЯ – КОРОЛЕВА ШОТЛАНДІЇ - 2D

ШЛЯХ ДОДОМУ 2D

сімейна пригода
Режисер: Чарльз Мартін Сміт
В ролях: БРАЙС ДАЛЛАС ГОВАРД («Світ Юрського періоду», «Світ Юрського періоду 2»), ЕШЛІ ДЖАД («Дивергент», «Подвійний прорахунок»).
Захоплива історія за мотивами світового бестселера! Знайомтеся – Белла! – весела грайлива собака, яка обожнює смачненьке, досліджувати світ і ганятись за білками. Та одного разу її життя перевертається з ніг на голову – вона відбивається від дому. Назустріч пригодам, долаючи труднощі і величезні відстані, Белла будь-що має повернутися до людини, якій віддана усім серцем. Ходімо із нею!
Виробник: Sony
Тривалість: 96 хв.
Сеанси:

АСТЕРІКС І ТАЄМНЕ ЗІЛЛЯ 3D

анімація, комедія, сімейний
Режисер: Александр Астьє, Луїс Кліши
В ролях: -
Колись це мало статися – багаторічний галльський друїд Панорамікс повинен знайти собі молодого спадкоємця, щоб без докорів сумління піти на спокій. Роки старого беруть своє, треба хтось, кому він зможе передати таємничий рецепт зілля, який надає маленькому галльському селу нелюдських сил. Ці думки до Панорамікса прийшли після того, як він впав і зламав обидві ноги. Тепер найкращі з галлів, Астерікс і Обелікс, зобов'язані допомогти старому, який не може ходити, знайти того самого єдиного гідного молодика. Саме йому можна буде передати головний секрет села, через який їх ніхто не може підкорити.
Виробник: M6 Studio
Тривалість: 86 хв.
Сеанси:

СКЛО 2D

психологічний трилер
Режисер: М. НАЙТ Ш'ЯМАЛАН («Спліт», «Шосте відчуття», «Таємничий ліс»).
В ролях: ДЖЕЙМС МакЕВОЙ ( «Люди Ікс: Апокаліпсис», «Спліт»), БРЮС ВІЛЛІС («Міцний горішок», «Нестримні»), СЕМЮЕЛ Л. ДЖЕКСОН («Kingsman: Таємна служба», «Месники»)
Кінохіти легендарного М. Найта Ш’ямалана «Спліт» та «Невразливий» продовжаться у шокуючому трилері. Небезпечний псих з множинним розладом особистості і таємничий терорист на ім’я «Скло» виходять на слід своїх давніх ворогів. Хто зупинить Звіра в людській подобі?
Виробник: Disney
Тривалість: 115 хв.
Сеанси:

МАРІЯ – КОРОЛЕВА ШОТЛАНДІЇ 2D

історична драма
Режисер: Джозі Рурк
В ролях: МАРГО РОББІ («Загін самогубців», «Вовк з Уолл-стріт» «Я, Тоня»), СІРША РОНАН («Бруклін», «Ледi Бьорд»).
Дві номінантки на премію «Оскар» – Сірша Ронан та Марго Роббі – у ролі двох королев. 18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє своє право на англійський трон та втягується в протистояння зі своєю сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.
Виробник: Universal
Тривалість: 116 хв.
Сеанси: