Розклад

Вівторок, 05.07.2022

10:00
Я – ПАНДА - 3D
11:40
ПОСІПАКИ: СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ - 3D
13:10
СВІТ ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ 3: ДОМІНІОН - 3D
15:40
ПОСІПАКИ: СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ - 3D
17:10
СВІТ ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ 3: ДОМІНІОН - 3D
19:40
ЧОРНИЙ ТЕЛЕФОН - 2D
21:30
ЕЛВІС - 2D

Я – ПАНДА 3D

Анімація, сімейний
Режисер: Домі Ші
В ролях: -
Нова анімація «Я – панда» від Disney та Pixar розповідає історію про тринадцятирічну Мей Лі. Щоразу, коли дівчинка занадто хвилюється (а так трапляється практично ЗАВЖДИ), вона миттєво перетворюється на гігантську червону панду! Ситуацію ускладнює й те, що мама Мей дуже оберігає дівчину і далеко від неї не відходить. А це справжня мука для підлітка.
Виробник: Walt Disney Pictures, Pixar Animation Studios
Тривалість: 100 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ПОСІПАКИ: СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ 3D

анімаційна комедія
Режисер: КАЙЛ БАЛДА («Посіпаки»), БРЕД АНДЕРСОН.
В ролях: -
Цього літа приготуйтеся до повернення феноменальної анімаційної франшизи! Посіпаки, жовті і невгамовні повелителі мільйонів, проведуть вас туди, де все почалося. Вибуховий гумор від Illumination і велика мрія одного хлопця стати найвеличнішим лиходієм людства. Допрем'єрні покази - 30 червня.
Виробник: Universal
Тривалість: 86 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

СВІТ ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ 3: ДОМІНІОН 3D

фантастичний трилер
Режисер: Колін Треворроу («Світ Юрського періоду», «Світ Юрського періоду 2»).
В ролях: Кріс Пратт («Вартові галактики»), Брайс Даллас Говард («Світ Юрського періоду»), Джефф Ґолдблюм («Парк Юрського періоду», «Тор: Раґнарок»), Лора Дерн (
Культова франшиза продовжиться! Нова глава з життя динозаврів у XXI столітті. Давні ящери і сучасні люди намагаються співіснувати в одній екосистемі. Та часом це призводить до фатальних наслідків.
Виробник: Universal
Тривалість: 143 хв.
Сеанси:

ЧОРНИЙ ТЕЛЕФОН 2D

горор
Режисер: Скотт Дерріксон («Доктор Стрендж», «Сіністер»).
В ролях: Ітан Гоук, Джеремі Девіс, Джеймс Ренсон, Мадлен Макґроу.
Визнані майстри жаху Blumhouse, творці фільмів «Астрал», «Сіністер» та «Спліт», представляють новий зловісний трилер! Після моторошного викрадення 13-річний підліток опиняється замкнутим в звуконепроникному підвалі зі зламаним чорним телефоном. Несподівано хлопець отримує дзвінок від попередніх жертв вбивці, які будь-що прагнуть його врятувати…
Виробник: Universal
Тривалість: 103 хв.
Сеанси:

ЕЛВІС 2D

Біографія, музичний, драма
Режисер: Баз Лурманн («Великий Гетсбі»)
В ролях: Остін Батлер («Одного разу в... Голлівуді»), Том Генкс («Зелена миля»), Олівія Деджонґ, Гелен Томсон, Річард Роксбург («З міркувань совісті»)
Фільм «Елвіс» розповідає про життя і музику Елвіса Преслі (Остін Батлер) крізь призму складних стосунків з його таємничим менеджером, полковником Томом Паркером (Том Генкс). Стрічка занурить в історію Преслі та Паркера, які працювали разом понад 20 років: від початку кар’єри Елвіса до його небувалої слави. І усе це – на тлі змін культурного ландшафту Америки. Особливе місце у цій подорожі займає Прісцилла Преслі (Олівія Деджонґ), яка була однією з найважливіших і найвпливовіших людей у житті зірки.
Виробник: Warner Bros. Pictures, Bazmark Production, Jackal Group Production
Тривалість: 159 хв.
Сеанси:

Розробка сайту: Victor Papp