Розклад

Неділя, 09.08.2020

10:00
ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ - 3D
11:40
КІТ ПІД ПРИКРИТТЯМ - 2D
13:20
ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ - 3D
15:00
ПОТЯГ ДО ПУСАНА 2: ПІВОСТРІВ - 2D
17:00
ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ - 3D
18:40
ПОТЯГ ДО ПУСАНА 2: ПІВОСТРІВ - 2D
20:40
ПОТЯГ ДО ПУСАНА 2: ПІВОСТРІВ - 2D
22:30
СЕКРЕТ - 2D

ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ 3D

анімаційна пригода
Режисер: ВОЛТ ДОРН («Тролі», мультсеріал «Губка Боб Квадратнi Штани»), ДЕВІД П. СМІТ.
В ролях: -
Вибуховий анімаційний хіт від DreamWorks продовжиться! Нова пригода виведе яскравих тролів далеко за межі звичного. Герої з’ясують, що вони тут не самі - крім них існують ще й інші племена. Усі вони наслідують і шанують свій власний стиль: фанк, кантрі, техно, класика, поп та рок. На порозі нових викликів і небезпек тролі зазвучать на повну силу різними голосами!
Виробник: Universal
Тривалість: 90 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

КІТ ПІД ПРИКРИТТЯМ 2D

анімація, екшн, комедія
Режисер: Гійом Івернель, Цзиї Чжан
В ролях: -
Двоє секретних агентів, що ніяк не можуть знайти спільної мови, намагаються повернути надзвичайно секретні матеріали, вкрадені невідомими злодіями.
Виробник: Lux Populi
Тривалість: 99 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ПОТЯГ ДО ПУСАНА 2: ПІВОСТРІВ 2D

зомбі-екшн
Режисер: Сан-хо Йон
В ролях: Кан Дон-вон, Лі Джон-хьон, Лі Ре
Довгоочікуване продовження культової стрічки "Потяг до Пусана"! Через чотири роки після спалаху страшного вірусу, поширення якого Південна Корея стримати не змогла, те, що залишилося від країни, знаходиться в блокаді, а полчища зомбі розгулюють по всьому півострову. Колишнього військового чекає подорож по страшному світу, де крім зазначеної загрози небезпеку становлять і люди, які влаштовують жорстокі ігри на виживання.
Виробник: -
Тривалість: 114 хв.
Вікові обмеження: 18+
Сеанси:

СЕКРЕТ 2D

Мелодрама
Режисер: Енді Теннант ("Правила зйому: Метод Хітча", "Золото дурнів", "Двоє: Я та моя тінь")
В ролях: Кеті Холмс ("Бетмен: Початок"), Джош Лукас ("Аутсайдер", "Лінкольн для адвоката"), Джеррі О'Коннелл ("Кенгуру Джек"), Селія Венстон ("Стажер"), Сара Хоффмайстер та інші.
Міранда Веллс втратила чоловіка і залишилась один на один з проблемами і трьома дітьми. Одного разу потужний шторм пошкоджує їхній будинок. Коли здається, що кінця проблемам немає, на допомогу приходить таємничий Брей Джонсон, який вирішує допомогти Міранді із ліквідацією наслідків негоди. Присутність Брея і його віра в силу позитивного мислення відроджує дух сім'ї, і все починає налагоджуватись. Проте секрет, який приховує Брей, може змінити усе… Стрічка знята за мотивами бестселера «Секрет».
Виробник: TRI G, Savvy Media Holdings, Covert Media
Тривалість: 107 хв.
Сеанси: