Розклад

Неділя, 16.12.2018

10:00
ЛЮДИНА-ПАВУК: НАВКОЛО ВСЕСВІТУ - 3D
11:50
АКВАМЕН - 3D
14:20
ЛУСКУНЧИК І ЧОТИРИ КОРОЛІВСТВА - 3D
16:00
ЛЮДИНА-ПАВУК: НАВКОЛО ВСЕСВІТУ - 3D
17:50
СМЕРТНІ МАШИНИ - 3D
20:00
АКВАМЕН - 3D
22:30
КАДАВЕР - 2D

ЛЮДИНА-ПАВУК: НАВКОЛО ВСЕСВІТУ 3D

анімаційна пригода
Режисер: БОБ ПЕРСІЧЕТТІ (анімація: «Кіт у чоботях», «Шрек 2»), ПІТЕР РЕМСІ (анімація: «Пінгвіни Мадагаскару», «Підводна братва», «Повний розковбас»).
В ролях: -
Культовий супергерой відтепер у анімації нового покоління! Підліток з Нью-Йорка живе у світі безмежних можливостей Людини-павука, де костюм супергероя носить не лише він.
Виробник: Sony
Тривалість: 100 хв.
Сеанси:

АКВАМЕН 3D

фантастика, бойовик, пригоди
Режисер: Джеймс Ван ("Форсаж 7", дилогія "Закляття")
В ролях: Джейсон Момоа ("Гра престолів", "Ліга Справедливості"), Ембер Хьорд ("Ліга Справедливості", "Супер Майк XXL"), Ніколь Кідман ("Догвілль"), Віллем Дефо ("Людина-павук"), Патрік Вілсон (дилогія "Закляття"), Дольф Лундгрен
Захоплююча екшн-пригода, що охоплює величезний та візуально неймовірний підводний світ семи морів! Пригодницький кінокомікс «Аквамен» з Джейсоном Момоа в головній ролі розповідає про історію становлення напівлюдини-напіватланта Артура Каррі, Аквамена. Він відкриє своє призначення та спробує довести всім, що гідний бути тим, ким народився… Королем!
Виробник: Warner Bros. Pictures / DC Comics
Тривалість: 144 хв.
Сеанси:

ЛУСКУНЧИК І ЧОТИРИ КОРОЛІВСТВА 3D

фентезі
Режисер: АССЕ ГАЛЛЬСТРЕМ («Шоколад», «Тиха гавань»).
В ролях: КІРА НАЙТЛІ («Пірати Карибського моря»), МОРГАН ФРІМЕН («Втеча з Шоушенка», «Крихiтка на мiльйон доларiв», «Ілюзія обману»), ГЕЛЕН МІРРЕН («Королева», «Форсаж 8»), МАККЕНЗІ ФОЙ («Сутінки. Сага: Світанок»).
Відома історія покаже свою темну сторону. Настане ніч і Лускунчик проведе вас у країну див, де точиться непримиренна боротьба добра і зла, любові й ненависті.
Виробник: Disney
Тривалість: 100 хв.
Сеанси:

СМЕРТНІ МАШИНИ 3D

фантастичний екшн
Режисер: ПІТЕР ДЖЕКСОН (сценарій), КРІСТІАН РІВЕРС.
В ролях: Х'ЮГО ВІВІНГ (трилогія «Володар перснів», трилогія «Хоббіт», «Матриця»), СТІВЕН ЛЕНГ («Аватар», «Не дихай»).
Визнаний майстер фентезі Пітер Джексон презентує нову епічну сагу. У виснаженому постапокаліптичному світі майбутнього, цілі міста приходять в рух, зриваються з місць і пожирають одне одного. Вцілілі жителі ведуть відчайдушну боротьбу за виживання…
Виробник: Universal
Тривалість: 128 хв.
Сеанси:

КАДАВЕР 2D

фільм жахів
Режисер: ДІДЕРІК ВАН РОЙЄН
В ролях: ШЕЙ МІТЧЕЛЛ («День матері», серіал «Милі ошуканки»), СТАНА КАТІЧ (серіал «Касл»).
Шокуючий хорор у найкращих традиціях жанру змусить здригнутися найсміливіших… Після низки невдач на службі жінка-полісмен (Шей Мітчелл) стає на патрулювання місцевого моргу. Якось уночі під дверима будівлі з’являється понівечене тіло молодої дівчини. У темних підземних коридорах, безжальне потойбічне зло, яке оселилося у тілі, виходить на пошуки нових жертв.
Виробник: Sony
Тривалість: 87 хв.
Сеанси: