Розклад

Неділя, 21.07.2019

10:00
ЛЮДИНА-ПАВУК: ДАЛЕКО ВІД ДОМУ - 3D
12:20
КОРОЛЬ ЛЕВ - 3D
14:20
АННА - 2D
16:20
ВОДІЙ ДЛЯ КОПА - 2D
18:00
АННА - 2D
20:00
КОРОЛЬ ЛЕВ - 3D
22:10
ХИЖАКИ - 2D

ЛЮДИНА-ПАВУК: ДАЛЕКО ВІД ДОМУ 3D

фантастичний екшн
Режисер: ДЖОН УОТТС («Людина-Павук: Повернення додому»).
В ролях: ТОМ ХОЛЛАНД («Людина-Павук: Повернення додому», «Месники: Війна нескінченності», «Перший месник: Протистояння»), ДЖЕЙК ДЖИЛЛЕНГОЛ («Еверест», «Принц Персії: Піски часу»), СЕМЮЕЛ Л. ДЖЕКСОН («Kingsman: Таємна служба», «Месники», «Скло»).
Після подій «Месників: Завершення» Людина-Павук повинен протистояти новим загрозам у світі, який змінився назавжди.
Виробник: Sony
Тривалість: 130 хв.
Вікові обмеження: 12+
Сеанси:

КОРОЛЬ ЛЕВ 3D

сімейна пригода
Режисер: ДЖОН ФАВРО («Книга джунглiв», «Залізна людина», «Залізна людина 2»).
В ролях: В оригінальній версії ролі дублюють: Сет Роген (Пумба), Дональд Гловер (Сімба), Чиветел Еджіофор (Шрам), Бейонсе (Нала).
Улюблена історія про Короля Лева оживе у приголомшливій пригоді від Disney влітку 2019! Сімбі, синові короля Муфаси, доведеться пройти нелегкий шлях, щоб заявити своє право на владу. Найсучасніші технології занурять вас у фантастичний світ африканської савани. Зустріньтеся з її дикими мешканцями, що не менше за людей знають про любов і зраду, дружбу, сміливість і справжню відданість!
Виробник: Disney
Тривалість: 115 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

АННА 2D

бойовик, трилер
Режисер: Люк Бессон
В ролях: Саша Лусс, Люк Еванс, Кілліан Мерфі
Саша Лусс, Люк Еванс і Кілліан Мерфі у новому екшн-трилері Люка Бессона - "Анна". Історія Анни, чия незрівнянна краса приховує вражаючу міць і смертоносний талант найнебезпечнішого найманого вбивці в світі.
Виробник: EuropaCorp
Тривалість: 117 хв.
Сеанси:

ВОДІЙ ДЛЯ КОПА 2D

бойовик, комедія
Режисер: Майкл Даус
В ролях: Кумейл Нанджиані, Дейв Батіста, Іко Уайс, Наталі Моралес, Бетті Ґілпін, Джиммі Татро, Міра Сорвіно, Карен Ґіллан
Скромний водій таксі «Убер» на ім’я Стью (Кумейл Нанджиані) підбирає пасажира (Дейв Батіста), який виявляється копом, що переслідує жорстокого вбивцю. Тепер на Стью чекають карколомні випробування, під час яких він відчайдушно намагається не втратити розум, зберегти власне життя й 5-зірковий рейтинг.
Виробник: 20th Century Fox
Тривалість: 90 хв.
Сеанси:

ХИЖАКИ 2D

трилер
Режисер: АЛЕКСАНДР АЖА («Піраньї 3D», «Дзеркала»).
В ролях: КАЯ СКОДЕЛАРІО («Пірати Карибського моря: Помста Салазара», трилогія «Той, що біжить лабіринтом») БАРРІ ПЕППЕР («Самотній рейнджер»).
Нищівний ураган накриває Флориду. Ігноруючи накази про евакуацію, дівчина просувається до епіцентру стихії – вона повинна знайти свого батька. Рівень води з кожною хвилиною стає критичнішим. Опинившись у пастці, потерпілі з'ясовують, що у глибинах ховається загроза значно страшніша, ніж шторм.
Виробник: Paramount
Тривалість: 87 хв.
Вікові обмеження: 16+
Сеанси: