Розклад

Вівторок, 17.05.2022

10:00
Галас джунглів - 2D
11:50
БЕТМЕН - 2D
15:10
БЕЛФАСТ - 2D
16:50
БЕТМЕН - 2D
19:50
БЕТМЕН - 2D

Галас джунглів 2D

сімейний, анімація
Режисер: -
В ролях: -
Ласкаво просимо до джунглів — рідного дому для безлічі тварин! Одного ранку мавпеня, слоненя та їжачок помічають дивну істоту, небачену ними донині. Це — прибулець із космосу Фніп. Він опинився тут випадково та не знає де знаходиться його корабель. Для Фніпа у джунглях усе нове, він боїться навіть бджіл.
Виробник: -
Тривалість: 90 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

БЕТМЕН 2D

Кінокомікс, кримінал, бойовик, екшн
Режисер: Метт Рівз («Монстро», дилогія «Планета мавп»)
В ролях: Роберт Паттінсон («Тенет»), Колін Фаррелл («Джентльмени», «Фантастичні звірі і де їх шукати»), Зої Кравіц («Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»), Енді Серкіс («Чорна пантера»), Пол Дано («12 років рабства»)
Минуло майже 2 роки, відколи Бетмен (Роберт Паттінсон) з’явився на вулицях Ґотема. Самотній борець за правосуддя став утіленням розплати для мешканців міста. Міста, яке кишить корумпованими чиновниками і високопосадовцями. Там Брюс Вейн може довіряти лише двом людям: Альфреду Пенніворту (Енді Серкіс) і лейтенанту Джеймсу Ґордону (Джеффрі Райт). Одного дня Бетмен натрапляє на загадкового вбивцю, який по-садистському переслідує еліту Ґотема. Слід дивних доказів веде розслідування найкращого детектива у самісіньке пекло злочинного світу, на дно Ґотем-сіті. Там він зустрічає Селіну Кайл/Жінку-кішку (Зої Кравіц), Освальда Кобблпота/Пінгвіна (Колін Фаррелл), Кармайна Фальконе (Джон Туртурро) і Едварда Наштона/Загадника. Коли доказів стає більше, масштаби планів злочинця починають набувати обрисів. Тепер Бетмену доведеться не лише знайти нових союзників і викрити злочинця, але й відновити справедливість у Ґотем-сіті, яке вразила виразка корупції та зловживання владою.
Виробник: Warner Bros. Pictures, DC Entertainment
Тривалість: 176 хв.
Сеанси:

БЕЛФАСТ 2D

драматична історія
Режисер: Кеннет Брана («Вбивство у «Східному експресі», «Смерть на Нілі»).
В ролях: Джуді Денч, Джеймі Дорнан, Кіаран Гайндс, Катріна Балф, Джуд Гілл.
Цьогорічний номінант на премію «Оскар» – «Белфаст». Стрічка заснована на особистому досвіді режисера Кеннета Брана. Дев’ятирічний хлопець змушений вчитися жити у світі, який в один момент став іншим. Усе, до чого він звик, ніколи не буде таким, як раніше. Незмінними залишаються лише радість, сміх, музика та справжня магія кіно. Дивіться в обраних кінотеатрах мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Виробник: Universal
Тривалість: 98 хв.
Вікові обмеження: 12+
Сеанси:

Розробка сайту: Victor Papp