Розклад

Четвер, 24.01.2019

10:00
СКЛО - 2D
12:10
КРІД ІІ: СПАДОК РОККІ БАЛЬБОА - 2D
14:20
АСТЕРІКС І ТАЄМНЕ ЗІЛЛЯ - 3D
16:00
МАРІЯ – КОРОЛЕВА ШОТЛАНДІЇ - 2D
18:10
РОДИНА ЗА ХВИЛИНУ - 2D
20:00
КРІД ІІ: СПАДОК РОККІ БАЛЬБОА - 2D
22:10
СКЛО - 2D

СКЛО 2D

психологічний трилер
Режисер: М. НАЙТ Ш'ЯМАЛАН («Спліт», «Шосте відчуття», «Таємничий ліс»).
В ролях: ДЖЕЙМС МакЕВОЙ ( «Люди Ікс: Апокаліпсис», «Спліт»), БРЮС ВІЛЛІС («Міцний горішок», «Нестримні»), СЕМЮЕЛ Л. ДЖЕКСОН («Kingsman: Таємна служба», «Месники»)
Кінохіти легендарного М. Найта Ш’ямалана «Спліт» та «Невразливий» продовжаться у шокуючому трилері. Небезпечний псих з множинним розладом особистості і таємничий терорист на ім’я «Скло» виходять на слід своїх давніх ворогів. Хто зупинить Звіра в людській подобі?
Виробник: Disney
Тривалість: 115 хв.
Сеанси:

КРІД ІІ: СПАДОК РОККІ БАЛЬБОА 2D

Драма
Режисер: Стівен Кейпл мол.
В ролях: Сильвестр Сталлоне ("Роккі", "Рембо: Перша кров"), Дольф Лундгрен ("Універсальний солдат", "Роккі Бальбоа"), Майкл Б. Джордан ("Чорна пантера", "Цей незручний момент"), Тесса Томпсон ("Тор: Рагнарок"),
Життя Адоніса Кріда перетворилось на спробу втримати баланс. Затиснутий між особистим життям та підготовкою до наступного бою, він стикається з найбільшим випробуванням свого життя. Зустріч з опонентом, який тісно пов’язаний з минулим його родини, тільки посилює хвилювання перед боєм. Роккі Бальбоа підтримує Адоніса на його нелегкому шляху. Роккі та Адоніс зустрінуться з їхньою спільною спадщиною і шукатимуть відповідь на питання про те, за що справді варто боротися у житті. А відповідь проста: немає нічого важливішого за родину. «Крід II: Спадок Роккі Бальбоа» – це фільм про повернення до витоків, яке допоможе зрозуміти, що саме робить тебе чемпіоном в першу чергу. І про те, що треба завжди пам’ятати: куди б ти не йшов, ти не можеш втекти від свого минулого.
Виробник: Warner Bros. Pictures / Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / New Line Cinema
Тривалість: 130 хв.
Сеанси:

АСТЕРІКС І ТАЄМНЕ ЗІЛЛЯ 3D

анімація, комедія, сімейний
Режисер: Александр Астьє, Луїс Кліши
В ролях: -
Колись це мало статися – багаторічний галльський друїд Панорамікс повинен знайти собі молодого спадкоємця, щоб без докорів сумління піти на спокій. Роки старого беруть своє, треба хтось, кому він зможе передати таємничий рецепт зілля, який надає маленькому галльському селу нелюдських сил. Ці думки до Панорамікса прийшли після того, як він впав і зламав обидві ноги. Тепер найкращі з галлів, Астерікс і Обелікс, зобов'язані допомогти старому, який не може ходити, знайти того самого єдиного гідного молодика. Саме йому можна буде передати головний секрет села, через який їх ніхто не може підкорити.
Виробник: M6 Studio
Тривалість: 86 хв.
Сеанси:

МАРІЯ – КОРОЛЕВА ШОТЛАНДІЇ 2D

історична драма
Режисер: Джозі Рурк
В ролях: МАРГО РОББІ («Загін самогубців», «Вовк з Уолл-стріт» «Я, Тоня»), СІРША РОНАН («Бруклін», «Ледi Бьорд»).
Дві номінантки на премію «Оскар» – Сірша Ронан та Марго Роббі – у ролі двох королев. 18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє своє право на англійський трон та втягується в протистояння зі своєю сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.
Виробник: Universal
Тривалість: 116 хв.
Сеанси:

РОДИНА ЗА ХВИЛИНУ 2D

сімейна комедія
Режисер: ШОН АНДЕРС («Хто в домі тато», «Нестерпні боси 2», «Ми — Міллери»)
В ролях: МАРК ВОЛБЕРГ («Хто в домі тато», «Третій зайвий», «Трансформери: Останнiй лицар»), РОУЗ БІРН («Сусіди», «Кролик Петрик»).
Марк Волберг та Роуз Бірн у ролі подружжя, що зважилось всиновити дитину. І не одну, а одразу трьох! Смішна та зворушлива комедія про радощі та труднощі сімейних буднів.
Виробник: Paramount
Тривалість: 96 хв.
Сеанси: