Розклад

Четвер, 16.07.2020

10:00
КАПІТАН ШАБЛЕЗУБ І ЧАРІВНИЙ ДІАМАНТ - 2D
11:30
УПЕРЕД - 2D
13:20
КАПІТАН ШАБЛЕЗУБ І ЧАРІВНИЙ ДІАМАНТ - 2D
14:50
БЛАДШОТ - 2D
16:40
ДЕДПУЛ - 2D
18:30
УРАГАН - 2D
20:10
ТВОРЕЦЬ - 2D
22:00
БЛАДШОТ - 2D

КАПІТАН ШАБЛЕЗУБ І ЧАРІВНИЙ ДІАМАНТ 2D

Анімація, сімейний
Режисер: Маріт Мум Оне, Расмус А. Сівертсен
В ролях: -
Знайомтесь, це відважний і грізний капітан Шаблезуб! Його життя наповнене пригодами, адже він підкорює моря й океани у пошуках незліченних скарбів. Але головна його мета – відшукати чарівний діамант, що виконає усі мрії! Та одного разу звичайному хлопчиську вдається викрасти магічний камінь прямісінько з-під носа бувалого пірата...
Виробник: Qvisten Animation
Тривалість: 81 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

УПЕРЕД 2D

Анімаційна пригода
Режисер: Ден Скенлон ("Університет монстрів")
В ролях: -
Вітаємо у приміському фентезійному світі! Disney і Pixar представляють анімаційну комедію «Уперед». Це історія про двох братів-підлітків ельфів, які вирушають у незвичайний квест, щоб дізнатись, чи залишилось у світі хоч трішки магії. Новий анімаційний фільм Pixar Animation Studios зняли режисер Ден Сканлон і продюсер Корі Рей, команда, яка подарувала нам «Університет монстрів».
Виробник: Disney, Pixar
Тривалість: 103 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

БЛАДШОТ 2D

кібер-екшн
Режисер: ДЕЙВ ВІЛСОН (візуальні ефекти: «Месники: Ера Альтрона»).
В ролях: ВІН ДІЗЕЛЬ (франшиза «Форсаж», «Три Икси», «Хроники Риддика»), ЕЙСА ГОНСАЛЕС («Аліта: Бойовий ангел», «На драйві»).
Секретна корпорація RST повертає до життя смертельно пораненого морпіха Рея Гарісона. Завдяки нанотехнологіям він стає Бладшотом – невразливою біотехнологічною зброєю, універсальним солдатом з надлюдською силою. Контролюючи тіло Рея, компанія керує його розумом і спогадами. Бладшот не знає, хто він насправді, і його завдання це з`ясувати.
Виробник: Sony
Тривалість: 109 хв.
Вікові обмеження: 16+
Сеанси:

ДЕДПУЛ 2D

Фантастика, бойовик, екшн, кінокомікс
Режисер: Тім Міллер
В ролях: Раян Рейнольдс, Ті Джей Міллер, Ед Скрейн, Морена Баккарін
Колишній солдат, що став найманцем спецназу, зазнав нестандартного експерименту, намагаючись вилікувати рак. Завдяки цьому Вейд Вілсон отримав підвищену здатність до зцілення, неймовірну силу і спритність, а також нестійкий психічний стан, що сформував особливий чорний гумор. Однак його шкіра виявилася знівеченою. В герої народжується нова особистість - Дедпул. Озброївшись новими здібностями і маніакальним почуттям гумору, Вейд Вілсон виходить на полювання за тією людиною, яка зруйнувала його життя і викрала кохану дівчину.
Виробник: Disney
Тривалість: 108 хв.
Сеанси:

УРАГАН 2D

бойовик, драма
Режисер: Майкл Поліш
В ролях: Еміль ГіршЮ Кейт Босворт, Мел Ґібсон, Девід Зайас
Детектив поліції у відставці під час урагану разом з іншими мешканцями опиняється в пастці у багатоповерховій будівлі. Там же група небезпечних злочинців планує провернути пограбування.
Виробник: Emmett/Furla Films
Тривалість: 91 хв.
Сеанси:

ТВОРЕЦЬ 2D

фантастика
Режисер: Ґевін Ротері
В ролях: Тео Джеймс, Стейсі Мартін, Рона Мітра
2046-ий рік. Час неймовірних технологічних відкриттів, могутніх корпорацій і торжества штучного інтелекту. Молодий вчений в секретній лабораторії займається пошуком вічного життя для сильних світу цього. Але його справжня мета інша. Він намагається воскресити свою єдине кохання, яка загинула кілька років тому. Коли об'єкт перестає виходити на зв'язок, корпорація відправляє туди команду зачистки.
Виробник: Head Gear Films
Тривалість: 100 хв.
Сеанси: