Розклад

Вівторок, 03.03.2020

10:00
ПУХНАСТІ БЕШКЕТНИКИ - 2D
11:30
КАЗКИ МАГІЧНОГО МІСТА: ДЕРЕВО БАЖАНЬ - 2D
13:00
ПОКЛИК ПРАЩУРІВ - 2D
14:50
ЇЖАК СОНІК - 2D
16:30
ЛЮДИНА-НЕВИДИМКА - 2D
18:40
ПОКЛИК ПРАЩУРІВ - 2D
20:40
СТВОЛИ АКІМБО - 2D
22:10
ЛЮДИНА-НЕВИДИМКА - 2D

ПУХНАСТІ БЕШКЕТНИКИ 2D

анімація
Режисер: Ніна Велс, Реджина Велкер
В ролях: -
Принцеса Латте - завжди веселий безстрашний їжачок, вона постійно втягує свого кращого друга - боязкого в різноманітні пригоди. Чи зможуть вони вікрасті магічною камінь води з-під носа страшного ведмедя, зможуть обдуріті хитрих вовків і врятують рідний ліс від посухи?
Виробник: -
Тривалість: 80 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

КАЗКИ МАГІЧНОГО МІСТА: ДЕРЕВО БАЖАНЬ 2D

анімація
Режисер: Рікард Куссо
В ролях: -
Загадавши бажання, щоб Різдво було сніжним, молода дівчинка-опосум не тільки заморозила усе місто, а й наразила на небезпеку життя всіх його мешканців. Щоб урятувати Дерево бажань від загибелі, вона вирушить у небезпечну подорож дикими місцями. Борючись із власною невпевненістю, моторошними хижаками і, зрештою, з Вимиранням, вона зробить все, щоб виправити помилку і врятувати своє місто.
Виробник: -
Тривалість: 90 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ПОКЛИК ПРАЩУРІВ 2D

драма, сімейний.
Режисер: Кріс Сандерс
В ролях: Гаррісон Форд, Ден Стівенс, Карен Гіллан, Омар Сі, Бредлі Вітфорд
Екранізація світової класики, однойменного роману Джека Лондона. У фільмі яскраво змальовано історію життя Бака, добросердного пса, чиє безтурботне домашнє життя летить шкереберть, коли його раптом викрадають з рідної домівки у Каліфорнії та везуть до дикого й екзотичного Юкону на Алясці. Дія відбувається у часи Золотої лихоманки у 1890-і роки. Новачок у зграї їздових собак – доставщиків пошти, а згодом і вожак цієї зграї, Бак переживає масу неймовірних пригод, та зрештою знаходить своє справжнє місце у світі і стає господарем власної долі.
Виробник: 20th Century Fox
Тривалість: 100 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ЇЖАК СОНІК 2D

фантастична пригода
Режисер: Джефф Фоулер.
В ролях: ДЖИМ КЕРРІ («Брюс Всемогутнiй», «Вiчне сяйво чистого розуму», «Тупий та ще тупiший»), ДЖЕЙМС МАРСДЕН («Люди Iкс: Днi минулого майбутнього»), НІЛ МАКДОНАФ («Перший месник»).
Культовий надшвидкісний їжак Сонік у комедійній екшн-пригоді для всієї родини! Опинившись у реальному світі, герой одразу потрапляє в поле зору доктора Роботніка (Джим Керрі). Геніальний лиходій хоче заволодіти безмежною енергією ультрасинього їжака. Разом з новим другом, дивакуватим копом, Сонік повинен пройти всі технологічні перешкоди, щоб наламати зловісний план Роботніка і врятувати Землю.
Виробник: Paramount
Тривалість: 100 хв.
Вікові обмеження: ЗА
Сеанси:

ЛЮДИНА-НЕВИДИМКА 2D

трилер
Режисер: Лі Воннелл («Пила», «Астрал», «Апгрейд»).
В ролях: ЕЛІЗАБЕТ МОСС (серіали «Оповідь служниці», «Божевільні»), Олівер Джексон-Коен, Сторм Рід («Складки часу», серіал «Ейфорія»).
Нове прочитання історії Людини-Невидимки у трилері від Blumhouse! Після загадкової смерті успішного бізнесмена його дружина нарешті звільняється від знущань і насилля. Та свобода виявиться примарною - молоду вдову починає переслідувати невидима жорстока сутність. Жінка підозрює, що «смерть» чоловіка була лише частиною його моторошного високотехнологічного проекту.
Виробник: Universal
Тривалість: 125 хв.
Вікові обмеження: 16+
Сеанси:

СТВОЛИ АКІМБО 2D

екшн, комедія
Режисер: Джейсон Лей Гоуден
В ролях: Самара Вівінг, Деніел Редкліфф, Різ Дербі, Нед Деннегі
Отримавши нові бойові можливості, хлопець намагається врятувати свою колишню від викрадачів.
Виробник: Altitude Film Entertainment
Тривалість: 95 хв.
Сеанси: